Oferta pracy

Inżynier ds. wdrożeń z j. niemieckim

Antal Engineering & Operations

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - producenta komponentów połączeniowych do przewodów elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie projektowania nowych wyrobów i rozwoju istniejących produktów,

  • Wdrażanie do produkcji nowych wyrobów,

  • Aktywne koordynowanie procesu transferu i wdrażania produkcji z Niemiec do Polski,

  • Szkolenie pracowników obecnie stosowanych i nowo wdrażanych technologii produkcji,

  • Prowadzenie i tworzenie dokumentacji działowej, produktowej i procesowej.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżyniera produkcji, mechanika lub zarządzanie procesami produkcyjnymi),

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość procesów produkcyjnych oraz przepływu strumienia wartości,

  • Znajomość zagadnień z zakresu techniki montażowej i narzędzi montażowych,

  • Podstawowa znajomość materiałoznawstwa w zakresie tworzyw sztucznych i metali,

  • Dobra znajomość programu CAD,

  • Biegła znajomość j. niemieckiego (poziom C1) oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom B1),

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dążenia do rezultatów,

  • Gotowość do odbycia szkolenia w centrali firmy w Niemczech oraz częstych podróży zagranicznych, dyspozycyjność.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe,

  • Perspektywa dalszego rozwoju zawodowego,

  • Dedykowane szkolenia,

  • Zaplecze socjalne: kawa, herbata, posiłki w atrakcyjnych cenach,

  • Darmowy parking dla pracowników,

  • Zakwaterowanie na czas pobytu w Niemczech,

  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia ZFŚS - karty podarunkowe na święta oraz wsparcie w trudnych sytuacjach losowych,

  • Program poleceń pracowników,

  • Cykliczne akcje integracyjne dla pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne