Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. wdrożenia CMMS

Exide Technologies S.AO firmie

  • Gdyńska 31/33, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Exide Technologies S.A

Gdyńska 31/33

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizacja ewidencji zasobów i systemu gospodarki magazynowej części zamiennych;

  • Udział w tworzeniu systemu prewencji utrzymania ruchu;

  • Udział we wdrożeniu kolejnych modułów systemu CMMS w oparciu o standardy zbudowane na poziomie centralnym;

  • Testowanie aplikacji, reagowanie na nieprawidłowości, wykrywanie błędów w działaniu systemu i raportowanie ich do grupy wdrażającej CMMS;

  • Współpraca z europejskim zespołem ds. wdrożenia komputerowego systemu zarządzania utrzymaniem ruchu (CMMS);

  • Tworzenie instrukcji i procedur utrzymania ruchu;

  • Szkolenie pracowników z zasad funkcjonowania systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, preferowane mechanika, budowa maszyn;

  • Praktyczna wiedza z zakresu utrzymania ruchu i gospodarki częściami zamiennymi poparta minimum 3-letnim doświadczeniem;

  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego;

  • Doświadczenie obejmujące rozwój, konfigurację, wdrożenie systemu dla utrzymania ruchu oraz w integracji ERP-CMMS;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w europejskim zespole ds. wdrożenia CMMS.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej organizacji o znaczącej pozycji rynkowej,

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • specjalistyczne szkolenia,

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • premia świąteczna

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika

  • benefity w systemie kafeteryjnym

Oferujemy możliwość dołączenia do wiodącego dostawcy rozwiązań w zakresie magazynowanej energii elektrycznej dla rynków motoryzacyjnych i przemysłowych.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem.

Gwarantujemy satysfakcjonujące środowisko pracy dla utalentowanych kandydatów zorientowanych na osiąganie celów.

Przewiń do profilu firmy

Kandydat, któremu zaproponujemy pracę powinien być osobą z doświadczeniem i dokonaniami, zorientowaną na osiąganie celów, mającą własne pomysły i inicjatywę.