Inżynier ds. Wdrożenia Produktu (Development) - Mechanik, Mechatronik, Elektronik

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji seryjnej: konstrukcje typu moduł lub pack zawierające ogniwa litowo-jonowe.
  • Poprawa jakości oraz produktywności baterii na etapie masowej produkcji.
  • Analiza defektów wdrażanych produktów w oparciu o metodologie 8D / Six Sigma.
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych i procesowych w zakresie usprawnień produktów.
  • Współpraca z klientami i wsparcie techniczne w ramach uruchamianych procesów.
  • Optymalizacja dokumentacji technicznej oraz wdrażanie modyfikacji na podstawie istniejących rysunków i szkiców.
  • Nadzór nad istniejącą dokumentacją techniczną (2D, 3D).
  • Aktywna współpraca z działami Jakości, Procesu, Produkcji, Zakupów oraz kwatery głównej (HQ)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym lub w branży automotive.
  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziana znajomość GD&T)
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność prezentacji wyników pracy (raportowanie)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją i rozwojem nowych procesów i produktów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów do modelowania 3D (Catia lub Creo)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • przedszkole / żłobek pracowniczy
  • pakiet relokacyjny

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Inżynier ds. Wdrożenia Produktu (Development) - Mechanik, Mechatronik, Elektronik, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)