Ta oferta pracy jest nieaktualna od 889 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Wentylacji i Klimatyzacji

  • Kraków, Węgrzce (pow. krakowski), małopolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków, Węgrzce (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • weryfikacja projektów pod kątem realizacji
    • przygotowywanie kosztorysów i ofert
    • zamawianie materiałów i urządzeń do realizacji
    • kontrola kosztów realizacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie wentylacji i klimatyzacji
    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programu AutoCad
    • znajomość programu kosztorysowego np. Zuzia
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność współpracy w zespole

    Oferujemy :

    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy i płacy
    • dalsze możliwości rozwoju zawodowego
    • dobrą atmosferę pracy w zespole

                Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania – w szczególności doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku.

    Venteco. Sp z o.o.
    Ul. Warszawska 13, 32-08 Węgrzce
    e-mail: praca@venteco.com
    lub za pomocą przycisku Aplikuj.