Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. wprowadzania zmian inżynieryjnych

  • Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, , śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Już dziś rozwijaj się w branży automotive i zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie!

    Nr ref.: /303/04/2019/AZsam/40622
    Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska,
    oferujemy
    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • duży wpływ na efekty swojej pracy,
    • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
    • pakiet relokacyjny,
    • udział w ciekawych projektach
    zadania
    • koordynowanie procesu zmiany inżynieryjnej (analizowanie, kontrolowanie i wdrażanie zmian),
    • obsługa zapytań związanych ze zmianami inżynieryjnymi,
    • opracowywanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej,
    • współpraca z innymi działami w zakresie wdrażania zmian
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe
    • min. 2-letnie doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
    • mile widziana znajomość SAP
    • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47