Inżynier ds. wsparcia produkcji

  • Legnica, Lubin, Jawor, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Co nas wyróżnia?
    Innowacja najlepiej oddaje filozofię oraz działanie naszej firmy. Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą – przemawia za nami 28 lat funkcjonowania. Jesteśmy twórcami nowoczesnych i wyjątkowych na skalę światową rozwiązań (także opatentowanych). 50% naszej sprzedaży stanowi eksport. Nasze rozwiązania wielokrotnie były nagradzane, zarówno przez instytuty naukowe, jak i komisje przyznające nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych specjalistycznych targach. Naszą siłą jest młody i zgrany zespół. Stawiamy na inicjatywę.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy
    nabór na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jawor (okolice), Legnica, Lubin (okolice)

    Opis stanowiska:

    • aktywny udział w przygotowaniu i wdrażaniu planów produkcyjnych, a następnie nadzorowanie realizacji tych planów
    • planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych przez pracowników produkcji pod kątem terminowości oraz jakości wykonania
    • podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego, poprawę organizacji i metod pracy
    • podejmowanie działań na rzecz wydajności pracy
    • zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji
    • współpraca i raportowanie do Zarządu Spółki

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Mechanika i Budowa Maszszyn, Mechatronika, lub pokrewne
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem procesem produkcji w firmie z branży przemysłowej
    • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem produkcji
    • znajomość zasad zarządzania oraz zasad wdrażania projektów optymalizacyjnych

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • pakiet opieki medycznej,dofinansowanie do karty Multisport i inne benefity pozapłacowe
    • przyjazne otoczenie miejsca pracy, pełne zieleni

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Eckert Automatyka Spawalnicza Spółka z o.o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Eckert Automatyka Spawalnicza Spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ul.Pawicka 4c, 59-220 Legnica.