Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy

  • Identyfikacja i analiza potrzeb klientów

  • Przygotowywanie dokumentów techniczno-handlowych,

  • Nadzór nad złożonymi ofertami oraz opieka nad bieżącymi tematami i projektami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Współpraca z działem projektowym oraz produkcyjnym

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Elektryczny, Energetyczny, Elektroniczny

  • praktyka w zakresie czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wysoka kultura osobista

  • chęć do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy

  • samodzielność, aktywność i efektywność w działaniu

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office i systemu CRM

To oferujemy

  • pracę w jednej ze spółek grupy kapitałowej zatrudniającej ponad 300 inżynierów,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • benefity: ubezpieczenie na życie, telefon służbowy, szkolenia, spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Razem tworzymy technologię przyszłości.

Misją firm skupionych w GRUPIE TECHNOLOGICZNEJ ASE jest dostarczanie zrównoważonych oraz bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu i infrastruktury gospodarczej.

Grupa Technologiczna ASE utworzona w wyniku wieloletniego rozwoju inżynierskiej firmy Automatic Systems Engineering obrazuje rozwój i specjalizację polskiego przemysłu oraz dostarcza unikalne możliwości realizacji obiektów przemysłowych.

Jako firma macierzysta Grupy Technologicznej ASE Automatic Systems Engineering od niemal 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

W ramach działalności naszych spółek zależnych z powodzeniem uczestniczymy w transformacji energetycznej oferując rozwiązania inżynieryjne w obszarze technologii wodorowych, farm wiatrowych i magazynowania energii.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby posiadającej ugruntowaną wiedzę i doświadczenie z zakresu rynku elektrotechniki, która dołączy do naszego wyjątkowego zespołu w Gdańsku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grupie Technologicznej ASE, zapraszamy Cię na naszą stronę https://grupaase.com.pl/

Przewiń do profilu firmy