Oferta pracy

Inżynier ds. wsparcia technicznego

GreenWay Polska Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie działu Sprzedaży w zakresie procesów inwestycyjnych

  • obsługa i nadzór nad realizacją projektów komercyjnych we współpracy z innymi działami firmy

  • weryfikowania poprawności dokumentacji technicznej

  • komunikacja i wsparcie klientów w procesie realizacji projektów

  • wsparcie procesów logistycznych i realizacyjnych

  • obsługa systemów CRM i dbanie o poprawność danych

  • analiza i wsparcie w przygotowaniu kosztorysów inwestycyjnych

  • kontakt z podwykonawcami projektów komercyjnych

  • prowadzenie dokumentacji związanej z projektami komercyjnymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz innych rysunków technicznych

  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość MS Office oraz Teams

  • znajomość specyfiki realizacji projektów inwestycyjnych

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe, kierunki związane z Elektrotechnika, Energetyką.

  • ogólna wiedza dotycząca funkcjonowania rynku motoryzacyjnego, nowych trendów i rozwiązań technicznych w tym obszarze

  • proekologiczna postawa

To oferujemy

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej,

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem rozwoju rynku elektromobilności w kraju,

  • możliwość pracy w zespole wysoko wykwalifikowanych współpracowników,

  • specjalistyczne przeszkolenie z zakresu instalacji, eksploatacji i serwisowania stacji ładowania pojazdów,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • adekwatne wynagrodzenie,

  • premie kwartalne,

  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach budującej się firmy oraz całej grupy GreenWay,

  • spotkania integracyjne,

  • dofinansowanie do pakietu ubezpieczenia medycznego,

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego,

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • dofinansowanie do PPK,

  • Program Poleceń Pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

GreenWay Polska Sp. z o.o. to firma z branży nowych technologii zajmująca się budową i zarządzaniem infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych w Europie. Z ponad 300 publicznymi stacjami ładowania w Polsce i dzięki rozległej sieci partnerów roamingowych w 25 krajach, jest największą siecią oferującą elektromobile rozwiązania w swoim rejonie.

Misją GreenWay jest czystsza i zdrowsza Europa Środkowo-Wschodnia mniej zależna od ropy naftowej, dzięki powszechnemu wykorzystaniu pojazdów elektrycznych.

Przewiń do profilu firmy

Myśląc o swoim rozwoju, nowych wyzwaniach i perspektywach szukałem innowacyjnej firmy, w ramach której będę miał realny wpływ zarówno na jej, jak i swój sukces. Tą firmą okazała się GreenWay Polska, prężnie działająca w obszarze elektromobilności.

Wraz z intensywnym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy osoby, która będzie wspierać nas swoją wiedzą techniczną w realizacji projektów sprzedażowych.

Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem i nie boisz się nowych wyzwań, dołącz do nas, aby wziąć udział w elektromobilnej rewolucji.

Jakub Mochalski – Koordynator ds. technicznych w Dziale Sprzedaży GreenWay Polska