Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

LOAD.ME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Królewska 65, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LOAD.ME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Królewska 65

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie połączeń, rozmowa na czacie, rozpatrywanie reklamacji - praca z Trouble Tickets,

  • diagnozowanie i lokalizowanie problemów sieciowych, określanie przyczyn i ich rozwiązywanie,

  • analizowanie i naprawa problemów dotyczących sieci,

  • praca w systemie zmianowym 2/2, 8-20, również w niedzielę i święta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne w zakresie telekomunikacji, informatyki lub nauk pokrewnych,

  • znajomość systemów sieciowych oraz 4 poziomów modelu OSI,

  • znajomość DHCP, DNS,

  • doświadczenie w pracy z arp, ping, mtr, tracert/traceroute, dig, nslookup, nmap,

  • znajomość vlan, stp/mstp, lldp, igmp_snoping, ACL w sprzętach sieciowych,

  • znajomość obsługi systemów operacyjnych Windows, Linux i mile widziany MacOS X,

  • praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu problemów sieciowych,

  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającej swobodne czytanie dokumentacji.

Mile widziane

  • znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozbudowany pakiet szkoleń,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • współpracę w międzynarodowym środowisku,

  • pełen pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie),

  • udział w imprezach integracyjnych w ciepłych krajach lub w Europie,

  • nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Krakowa,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Load.me Sp. z o.o. to polska firma, która jako operator telekomunikacyjny pod brandami W-net, Domonte oraz Unlimitedfiber dostarcza szerokopasmowe usługi telekomunikacyjne skierowane do klientów indywidualnych (Domonet), małych firm i jednoosobowych działalności – SOHO (Unlimitedfiber), dużych firm oraz korporacji (Wnet). Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania telekomunikacyjne dla każdego. Firmę Load.me tworzy międzynarodowy zespół o bogatym i wieloletnim doświadczeniu w branży. Zapraszamy do aplikacji osoby, które chcą stać się częścią firmy nastawionej na rozwój i zmianę podejścia do rynku telekomunikacyjnego.

OFERUJEMY SZEROKI ZAKRES USŁUG:

• szerokopasmowy dostęp do Internetu z wykorzystaniem najnowszej technologii GPON,

• SLA – gwarancja dostępności świadczonych przez nas usług na poziomie 99,99 % w skali miesiąca – dla usług biznesowych,

• wsparcie 24/7/365,

• elastyczna oferta dopasowana do potrzeb każdego klienta.

Przewiń do profilu firmy