Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego

IFM ECOLINK

  • Północna 6, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IFM ECOLINK

Północna 6

Opole

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie (doradztwo) techniczne w zakresie produktów i ich zastosowań

  • współpraca z Działem R&D w zakresie sugerowania nowych rozwiązań produktowych

  • współpraca z Klientami wewnętrznymi (support drugiego stopnia) w zakresie badania potrzeb i sugerowania rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika lub pokrewne)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • analityczne podejście w rozwiązywaniu problemów

  • doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej (np. serwis maszyn i urządzeń, utrzymanie ruchu, programowanie sterowników maszyn

  • znajomość komponentów automatyki przemysłowej

  • komunikatywność i nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • znajomość podstaw komunikacji sterowników PLC (ProfiNET/Ethernet/Modbus/Ether Cat/Power Link/AS-i)

  • znajomość podstaw programowania któregokolwiek ze sterowników: Beckhoff/Rockwell/Siemens/Omron/Schneider/B&R/ABB)

  • umiejętność programowania Internet of Things

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • stołówka pracownicza z dofinansowaniem posiłków

  • świąteczne karty podarunkowe

IFM ECOLINK

Na początku była pasja, która stanowiła siłę napędową dla założycieli firmy dążących do bycia lepszym. Do stworzenia czujników o unikalnej, jakości i niezawodności oraz oferowania najwyższego poziomu obsługi. Tak powstała firma ifm w październiku 1969 roku.

W lipcu 2012 ruszyła produkcja w ifm ecolink w Opolu. Obecnie nasz zakład zatrudnia ponad 600 osób i bardzo aktywnie się rozwija. Datego uruchamiamy nowe projekty i zatrudniamy kolejnych specjalistów do Centrum Badawczo-Rozwojowego i innych działów.

Przewiń do profilu firmy