Inżynier ds. Wsparcia Technicznego Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TRIAS AVI

    TRIAS AVI Sp z. o.o. należący do grupy kapitałowej TRIAS to jeden z liderów w branży projektowania oraz instalacji rozwiązań multimedialnych. Naszymi klientami są muzea, centra edukacyjne, hotele, biurowce, centra handlowe. Wykwalifikowany zespół oraz rozumienie rosnących potrzeb Klientów w zakresie nowoczesnych technologii AV i multimediów pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Aktualnie, w związku z rozwojem spółki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Profil:

    • Poszukujemy osoby chętnie podejmującej odpowiedzialność, otwartej, lubiącej pracę zespołową, sumiennej i godnej zaufania, która z łatwością odnajdzie się w branży technicznej AV
    • Mile widziana osoba będąca na ostatnim etapie edukacji o kierunku technicznym (automatyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika lub podobne) lub posiadająca doświadczenie w doradztwie technicznym

    Opis Stanowiska:

    • Współpraca z członkami zespołu kosztorysowo – projektowego oraz działem handlowym.
    • Udział w przygotowywaniu kosztorysów i ofert  w zakresie systemów AV oraz  sieci teletechnicznych
    • Współpraca z dostawcami branżowymi,
    • Analiza rynku w zakresie nowych rozwiązań technicznych.
    • Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji handlowych z Klientami

    Wymagania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
    • Dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Dodatkowe Atuty:

    • Umiejętność pracy z programami CAD, prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP, zainteresowanie technologiami z dziedziny  Audio-Video lub IT

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę dla jednego z liderów na rynku nowoczesnych technologii AV
    • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz możliwość ugruntowania wiedzy technicznej
    • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach
    • Wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
    • Specjalistyczne szkolenia branżowe w kraju i za granicą
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim za pomocą przycisku.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 2018 poz. 1000)".
    TRIAS S.A.