Logo Pracuj.pl

Inżynier ds. Wycen

Kajima Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów ofertowych w obszarze robót budowlanych,
  • Koordynowanie procesu zakupowego (zapytania ofertowe, zamówienia),
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy z dostawcami,
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • Optymalizowanie i kontrolowanie kosztów,
  • Tworzenie przedmiarów na potrzeby wyceny,
  • Współpracowanie z inwestorem i podwykonawcami,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Bardzo dobra znajomość branży budowlanej, znajomość obowiązujących procedur przetargowych, dostawców, obowiązujących na rynku stawek,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Samodzielność, asertywność,
  • Umiejętność pracy pod presją stresu i czasu,

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej,
  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowym zespole,

Kajima Poland Sp. z o.o.

Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych. Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

Inżynier ds. Wycen, Bielsko-Biała