Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier ds. Wycen

Kajima Poland Sp. z o.o.

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert i kosztorysów ofertowych w obszarze robót budowlanych

  • Koordynowanie procesu zakupowego (zapytania ofertowe, zamówienia)

  • Prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy z dostawcami

  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

  • Optymalizowanie i kontrolowanie kosztów

  • Tworzenie przedmiarów na potrzeby wyceny

  • Współpracowanie z inwestorem i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość branży budowlanej, znajomość obowiązujących procedur przetargowych, dostawców, obowiązujących na rynku stawek

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Obsługa komputera: Word, Excel, Outlook, MS Project

To oferujemy

  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowych zespołach

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie NNW i ubezpieczenie Covid 19)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z zastosowaniem nowoczesnych technologii

  • Pracę przy projektach certyfikowanych ekologicznie (BREEM, LEED, DGNB)

  • Atrakcyjne ścieżki szkoleniowe dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Kajima Poland Sp. z o.o. jest firmą budowlaną, która należy do działającej na całym świecie grupy Kajima Corporation. Specjalizujemy się w tworzeniu i projektowaniu budynków przemysłowych, centrów logistycznych, biurowców, kompleksów mieszkalnych i obiektów handlowych. Współpracujemy z wieloma klientami lokalnymi i międzynarodowymi. Tworzymy silny, zaangażowany zespół złożony z doświadczonych inżynierów i projektantów.

Przewiń do profilu firmy