Oferta pracy

Inżynier ds. wycen / Kosztorysant - branża przemysłowa

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wopistów 13d, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Wopistów 13d

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie kosztorysów oraz ofert z zakresu prac mechanicznych i/lub elektrycznych w branży przemysłowej;

  • Udział w wizjach lokalnych u Klienta;

  • Sporządzanie raportów z wizji lokalnych służących prawidłowemu opracowaniu oferty dla Klienta;

  • Przygotowanie zapytań ofertowych oraz udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami we współpracy z Działem Zakupów;

  • Ścisła współpraca z Pionem Operacyjnym w zakresie realizacji usług z zakresu prac mechanicznych oraz elektryki przemysłowej i automatyki;

  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja zastosowanych rozwiązań.

Podział czasu pracy
60%

Sporządzanie kalkulacji (wycen) oraz ofert dla klienta

30%

Wizje lokalne u klienta

10%

Inne (j.w)

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w kosztorysowaniu, wycenie oraz sporządzaniu ofert w zakresie mechaniki i/lub elektryki przemysłowej oraz automatyki;

  • Umiejętność analizy dokumentacji w zakresie instalacji mechanicznych i/lub elektrycznych;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość rynku instalacyjnego w zakresie instalacji mechanicznych i/lub elektrycznych i automatyki (producenci, dostawcy, specyfika sprzętu);

  • Obsługa MS Office - w szczególności Excel (obsługa MsProject oraz AutoCAD będzie dodatkowym atutem);

  • Umiejętności negocjacyjne.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku elektrycznym/ mechanicznym lub pokrewnym)

  • Doświadczenie w realizacji i/lub kosztorysowaniu projektów związanych z relokacjami linii przemysłowych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub na zasadach preferowanych przez Kandydata

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Program rozwojowo - szkoleniowy dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji Pracownika

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz pozyskiwaniem coraz większej liczby zapytań ofertowych potrzebujemy wzmocnić nasz dział zajmujący się kosztorysowaniem oraz przygotowywaniem ofert dla klientów. To propozycja pracy idealna zarówno dla osób mających doświadczenie w kosztorysowaniu, jak również dla Inżynierów mających doświadczenie w prowadzeniu projektów przemysłowych, znających ich specyfikę, ale chcących aktualnie zmienić profil działania, popracować w biurze i ograniczyć wyjazdy jedynie do wizji lokalnych.

Zainteresowanych Kandydatów zachęcamy do kontaktu!

Przewiń do profilu firmy

PRACUJ Z NAJLEPSZYMI DLA NAJLEPSZYCH!

Więcej informacji na stronie www.beck-pollitzer.com

Prosimy o przesłanie CV oraz LISTU MOTYWACYJNEGO (wymagany) klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.