Oferta pracy

Inżynier ds. zakupów

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K. O firmie

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań zakupowych zgodnie z harmonogramem;

  • rozwijanie bazy poprzez aktywne poszukiwanie nowych podwykonawców oraz dostawców materiałów budowlanych;

  • prowadzenie audytów nowych podwykonawców i dostawców;

  • prowadzenie negocjacji, przygotowanie umów, kontraktowanie i organizowanie procesu zakupów materiałów budowlanych i usług na potrzeby realizowanych inwestycji;

  • zawieranie umów ramowych i bonusowych oraz nadzór nad ich realizacją;

  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami;

  • wsparcie pozostałych działów w zakresie rozwiązywaniu problemów z dostawcami/ podwykonawcami;

  • udział w projektach optymalizacji kosztów, tworzenie raportów i analiz;

  • koordynacja zamówień oraz wykorzystanie efektu skali;

  • ocena wykonawców i dostawców;

  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane;

  • monitorowanie rynku materiałów i usług budowlanych;

  • współpraca z biurem projektów oraz z działem ofertowania w ramach realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (budownictwo);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

  • znajomość rynku usług i materiałów budowlanych;

  • umiejętność analizy projektów;

  • zdolności negocjacyjne;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • umiejętność działania pod presją czasu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie kursów językowych, owoce)

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego