Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Zakupów

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAAN Sp. z o.o. to stabilna firma i lider w produkcji okapów kuchennych.
    Ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte przy współpracy z wymagającymi Klientami,
    wysoka jakość produktów oraz nowoczesne technologie owocują ciągłym doskonaleniem naszej firmy.

    W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko:

    Inżynier ds. Zakupów
    Miejsce pracy: Pruszków

    Zakres obowiązków:

    • Zaopatrzenie zakładu w materiały produkcyjne
    • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw
    • Wyjaśnianie spraw związanych z reklamacjami w zakresie jakości i ilości dostarczonego towaru
    • Kontakt z dostawcami, wysyłanie zapytań ofertowych
    • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
    • Badanie i analiza próbek materiałów
    • Monitorowanie stanów magazynowych
    • Wprowadzanie zamówień do systemu CDN XL
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej
    • Mile widziane wykształcenie techniczne
    • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (poziom B2)
    • Doskonała organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne oraz pracy pod presją czasu
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Mile widziana znajomość programu CDN XL lub innego programu ERP

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia /umowa o pracę/
    • Kartę Benefit System
    • Pracę od zaraz w zespole profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie

    CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając: