Inżynier ds. zakupów (Specjalista ds. zakupów)

PRONAR Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z dostawcami,

  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych zamówień,

  • Analiza oraz ocena bazy dostawców,

  • Weryfikacja , kontrola oraz pełna nawigacja realizowanych zamówień,

  • Komunikacja z dostawcami w zakresie reklamacji i usterek dostarczonych produktów,

  • Wyszukiwanie nowych dostawców jak również rozwiązań technologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Predyspozycje do przeprowadzania rozmów handlowych z naciskiem na negocjacje,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilizację zatrudnienia,

  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym, wspartym premią,

  • Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.