Inżynier ds. zaopatrzenia w dziale utrzymania ruchu

  • Łódź, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-03
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2019-10-03)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki
    INZ/LOD/0919

    Obowiązki:

    • kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń,
    • przygotowywanie zapytań ofertowych i zamówień,
    • kontakt z dostawcami,
    • kontrola i optymalizacja zapasów magazynów, nadzór nad magazynem części,
    • bieżące wsparcie techniczne pracowników działu utrzymania ruchu.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (mile widziane elektrotechnika, mechanika, automatyka lub pokrewne),
    • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika, technika lub inżyniera w dziale technicznym,
    • bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn,
    • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • mile widziana znajomość programu SAP.

    Oferujemy:

    • stałe zatrudnienie w strukturach firmy na umowę o pracę na pełen etat,
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
    • stabilne warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
    • samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań,
    • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta ok system, ubezpieczenie).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis