Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier ds. Zapewnienia Jakości

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Krakowie, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

    W Centrum Technicznym w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko

    INŻYNIER DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Kraków
    (ref. AQE)

    Zadania:

    • Prowadzenie/monitorowanie Advanced Product Quality Planning (APQP) z dostawcami;
    • Komunikacja i współpraca pomiędzy działami produkcji, inżynieringu a dostawcą;
    • Prowadzenie przeglądu programów dla wszystkich nowych części;
    • Przeglądanie, sprawdzanie z wymaganiami, zatwierdzanie dokumentów PPAP (AIAG) od dostawców oraz PPA (VDA);
    • Przeprowadzanie audytów procesu oraz weryfikacja wydajności procesu (Run at Rate);
    • Rozwój dostawców w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami BWI Supplier Development and Management Proces (SDMP)
    • Szkolenie dostawców wg jakościowych i produkcyjnych filozofii używanych przez BWI;
    • Rozwiązywanie problemów podczas procesu APQP – rozwijanie działań korygujących i dokumentowanie lessons learned;
    • Poprawianie jakości zakupionych części i materiałów, żeby osiągnąć zmierzone cele jakościowe;
    • Wspieranie procesu ochrony klienta;
    • Zapewnianie zgodności dostawcy z wymaganiami ISO TS 16949.

    Wymagania:

    • Tytuł magistra inżyniera;
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Znajomość wymagań ISO/TS 16949;
    • Wiedza z zakresu APQP oraz narzędzi jakościowych (PFD, FMEA, CP, itp.);
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Jakości;
    • Dobra znajomość MS Office;
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu;
    • Dyspozycyjność (częste podróże służbowe).

    W zamian za zaangażowanie firma oferuje ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku, kontakty ze światowym przemysłem motoryzacyjnym, możliwość interesujących wyjazdów służbowych, atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość dalszego doskonalenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    za pomocą przycisku APLIKUJ.
    Prosimy o podanie symbolu referencyjnego w aplikacji.

    Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883).