Oferta pracy

Inżynier ds. Zarządzania 5G

Orange Polska

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych rozwiązań, utrzymanie i testowanie usług świadczonych przez Orange.

  • Monitorowanie i analizowanie parametrów jakościowych sieci telekomunikacyjnej.

  • Terminowa realizacja i opiniowanie ww zadań. Rozwój i wdrażanie narzędzi nadzoru oraz mechanizmów automatyzacji.

Nasze wymagania

  • Znasz systemy operacyjne Linux, rozwiązania CaaS / IaaS takie jak Kubernetes, Docker, GitLab, Prometheus, ELK, Grafana, a znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją, AI, CI/CD oraz programowaniem są mile widziane.

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym pracę w międzynarodowym zespole.

  • Znajomość języka hiszpańskiego byłaby Twoim dodatkowym atutem.

  • Jesteś skuteczny i samodzielny w realizacji celów oraz efektywnie współpracujesz w grupie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

O zespole:

Jesteśmy zgranym zespołem odpowiedzialnym za poprawne działanie usług oferowanych przez operatorów Grupy Orange. Szukamy ambitnej osoby z doświadczeniem w administracji lub projektowaniu systemów Mobile Core, która chce rozwijać się w nowych obszarach takich jak 5G i NFV. Gwarantujemy codzienną porcję intelektualnych wyzwań i brak nudy!

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Przewiń do profilu firmy