Oferta pracy

Inżynier ds. Zarządzania Branżą Wodno-Ściekową

Endress+Hauser Polska Sp. z o.o.

Łopuszańska 95

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie ofertą produktów, usług i rozwiązań automatyki dla branży uzdatniania i dystrybucji wody oraz gospodarki ściekowej na terenie Polski

  • opracowywanie i zarządzanie wdrażaniem strategii rozwoju firmy Endress+Hauser w tych obszarach we współpracy ze wszystkimi działami

  • budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy

  • wsparcie merytoryczne w procesie komunikacji marketingowej

  • budowanie strategii marketingowo – sprzedażowych w oparciu o aktualną ofertę produktowo – usługową oraz techniczne i prawne wymagania branżowe

  • analiza trendów rynkowych

  • cykliczne spotkania z klientami firmy w celu promocji oferty Endress+Hauser i rozwoju relacji

  • prowadzenie prezentacji i seminariów dla klientów (tradycyjnie i on-line)

  • reprezentowanie E+H podczas wydarzeń branżowych

Podział czasu pracy
30%

Praca stacjonarna

70%

Wyjazdy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to: chemia, fizyka, automatyka, elektronika, robotyka, mechatronika, ochrona środowiska lub inżynieria procesowa

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w biurze projektowym, firmie integratorskiej, znających specyfikę branży wodno-ściekowej lub w zakładzie o takim profilu

  • umiejętność dostosowania stylu komunikacji do osób na różnych poziomach organizacji

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów na każdym etapie od planowania po implementację i informację zwrotną. Mile widziane doświadczenie w metodykach Agile

  • orientacja na wynik poparta zrealizowanym projektami

  • silna orientacja na sprzedaż w modelu Customer Centric

  • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • kreatywność

  • prawo jazdy kategorii B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie oferującej renomowane produkty i usługi najwyższej jakości

  • stały kontakt z najnowocześniejszą techniką pomiarową

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo system premiowy

  • kompleksowy program wdrożeniowy

  • systematyczne szkolenia związane z technikami pomiarowymi

  • możliwość udziału w projektach wewnętrznych, realizowanych w międzynarodowym środowisku Endress+Hauser

  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do obiadów, praca w ergonomicznym i nowoczesnym biurze, dostępny parking

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • pikniki rodzinne

O nas w liczbach

  • Od 1995 r. działamy w Polsce, gdzie zatrudniamy ponad 100 pracowników.

  • Na całym świecie zatrudniamy ponad 14 400 pracowników w 120 krajach.

  • W Polsce mamy 1 siedzibę we Wrocławiu oraz 12 oddziałów w innych lokalizacjach.

  • Mamy na swoim koncie niemal 9 000 aktywnych patentów i wniosków patentowych.

  • Mamy ok. 30% udziału w polskim rynku automatyki przemysłowej.

Jeśli interesuje Cię nasza oferta prosimy o przesyłanie aplikacji przy użyciu przycisku aplikowania.

• chcesz dołączyć do stabilnej, międzynarodowej firmy oferującej renomowane produkty i usługi najwyższej jakości?

• cenisz w pracy przyjazną, otwartą atmosferę?

• jesteś ekspertem w swojej dziedzinie?

Dobrze trafiłeś! Chętnie poznamy Cię bliżej. Pozwól, że się przedstawimy.

Jesteśmy szwajcarskim, światowym liderem w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej oraz usług i rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. Oferujemy innowacyjne urządzenia oraz kompletne systemy do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia, temperatury, analizy cieczy, a także komponenty systemów i urządzenia do rejestracji danych, wpisujące się w aktualne potrzeby rynku, Przemysł 4.0 oraz IIoT. W naszej pracy największe znaczenie mają ludzie, a zaraz po nich jakość i innowacyjność produktu. W Endress+Hauser działamy w sposób odpowiedzialny i etyczny, dbając o dobrostan pracowników oraz przyjazną, rodzinną atmosferę. Nasi pracownicy to doceniają, co potwierdzają wyniki badania satysfakcji, wg którego Endress+Hauser jest pracodawcą: z dobrą atmosferą, stabilnym i bezpiecznym, troszczącym się o pracownika (04.2021 r.).

Przewiń do profilu firmy