Inżynier ds. Zarządzania Budynkiem (budownictwo / architektura kubaturowa)

Blum Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu bieżących i zaplanowanych już na kolejne lata projektów rozbudowy zakładu produkcyjnego
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz nadzór i koordynacja prac (projektowych oraz wykonawczych), w tym m.in. organizacja przetargów, określanie zakresu prac, monitorowanie harmonogramu, budżetu i zgodności prac inwestycyjnych z założonymi standardami
  • Prowadzenie i realizowanie prac remontowych / modernizacyjnych na terenie zakładu (realizowanie zadań w zakresie utrzymania nieruchomości, przeglądy, nadzór nad dokumentacją,)
  • Dbanie o standard, estetykę i spójność wyposażenia firmy oraz infrastruktury zewnętrznej
  • Zarządzanie dokumentacją inwestycyjną / techniczną
  • Praca w porozumieniu z innymi działami w zależności od potrzeb projektowych
  • Współpraca z centralą w Austrii w celu ustalania obowiązujących standardów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji / projektów
  • Znajomość polskiego prawa budowlanego i procedur administracyjnych
  • Branżowa wiedza techniczna
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo / architektura)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (na co dzień kontaktujemy się m.in. z naszą spółką matką w Austrii)
  • Znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office 365, MS Project
  • Umiejętność współpracy w zespole przy jednoczesnym zachowaniu samodzielności w ramach powierzonych zadaniach i projektów
  • Zmysł estetyczny
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z podwykonawcami
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zgrany, wspierający i samodzielny zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie mocno zorientowanej na pracownika i jego potrzeby
  • Elastyczny czas pracy i „krótsze piątki” (pon-czw: 8 h 35 min / pt: 5 h 40 min)
  • Pracę na najnowszym oprogramowaniu i wysokojakościowych narzędziach
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach
  • Kompleksową prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną
  • Gabinet lekarski i fizjoterapeutyczny na terenie firmy
  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych (angielski, niemiecki) w pełni finansowanych przez firmę
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Dofinansowanie obiadów w kantynie
  • Możliwość rozwoju w ramach szkoleń wewnętrznych
  • Rabaty na firmowe produkty
  • Masz szczególne pasje lub umiejętności? Daj nam o nich znać – może uda nam się zaproponować Ci udział w ciekawych inicjatywach wewnętrznych zbieżnych z Twoimi oczekiwaniami?

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie obiadów na kantynie

Blum Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem najwyższej jakości okuć meblowych. W naszej siedzibie w Jasinie k. Swarzędza zatrudniamy ponad 500 osób, które od 30 lat pracują nad tym, żeby dostarczać klientom na całym świecie najlepsze produkty.

Nasz dział Zarządzania Budynkiem to kilkunastoosobowy zespół złożony z doświadczonych inżynierów i techników o różnych specjalizacjach: elektryka, budownictwo, automatyka, HVAC. Zespół zajmuje się utrzymaniem obiektu, w którym wszyscy pracujemy, jak również planuje i prowadzi rozbudowę naszego zakładu. Rozwój to słowo, które nieustannie nam towarzyszy, w tym przypadku dotyczy ono również miejsca. Jesteśmy właśnie w trakcie budowy nowej hali produkcyjno-magazynowej, a na kolejne lata zaplanowane mamy już kolejne inwestycje. Myślisz o ciekawej pracy po stronie Inwestora? Zapraszamy do naszego zespołu!

Chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej? Koniecznie odwiedź naszą

stronę: www.blum.pl

Inżynier ds. Zarządzania Budynkiem (budownictwo / architektura kubaturowa), Jasin (pow. poznański)