Oferta pracy

Inżynier ds. Zarządzania Siecią

Polkomtel Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Konstruktorska 4

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GSM

  • CDMA

  • UMTS

  • LTE

Twój zakres obowiązków

  • Całodobowy nadzór nad poprawnością funkcjonowania systemów telekomunikacyjnych poprzez analizę informacji pochodzących z systemów zarządzania siecią;

  • Współpraca w procesie usuwania awarii,  zdalne rozwiązywanie problemów sieciowych oraz koordynacja i wsparcie działań ekip rozwiązujących problem w terenie;

  • Kontrola bieżącego procesu przeprowadzania planowanych prac na elementach sieci telekomunikacyjnej, koordynacja działań poszczególnych ekip wykonawczych w trakcie realizacji prac na obiektach oraz czynny udział w procesie przeprowadzania prac poprzez wykonywanie zdalnych operacji na elementach sieci;

  • Ewidencjonowanie i przekazywanie informacji o stanie sieci telekomunikacyjnej do innych jednostek organizacyjnych firmy oraz innych uprawnionych podmiotów zewnętrznych. Koordynacja przepływu tych informacji;

  • Przyjmowanie zgłoszeń i współpraca z partnerami krajowymi i zagranicznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, studenci kierunków (telekomunikacja, elektronika, informatyka lub pokrewnych);

  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych, architektury sieci mobilnych;

  • Znajomość technologii GSM, CDMA, UMTS, LTE;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolność do koncentracji w godzinach nocnych w związku ze zmianowym trybem pracy;

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych (duża ilość informacji w krótkim przedziale czasu).

Mile widziane

  • Znajomość technologii transmisyjnych IP/MPLS, ATM, SDH oraz DWDM.

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej Grupie Kapitałowej w kraju;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

I etap (rozmowa: Kierownik Zespołu, HR)