Oferta pracy

Inżynier ds. Zarządzania Systemem Jakości i Projektami

KION Polska sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Linde Material Handling jest jednym z wiodących dostawców intralogistyki i  jednym z największych na świecie producentów wózków widłowych o napędzie spalinowym i elektrycznym a także wyposażenia magazynowego. Nasze zaawansowane technologicznie produkty,  kompleksowa oferta usług oraz serwis, stanowią podstawę dla pomyślnego rozwoju naszej globalnej firmy, która oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju dla swoich pracowników na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Jako nowo powstała fabryka wózków widłowych poszukujemy do naszego rosnącego zespołu Jakości,  Inżyniera ds. Zarządzania Systemem Jakości i Projektami. Jeżeli jesteś osobą, otwartą i która lubi mieć wkład w tworzenie czegoś nowego, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Koordynacja oraz wsparcie przy wdrożeniu Systemu Zarzadzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015
  • Tworzenie, aktualizacja i rozpowszechnianie dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania
  • Planowanie, organizacja i koordynacja działań związanych z audytami wewnętrznymi oraz jednostek certyfikujących w tym prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Szkolenie pracowników w zakresie zintegrowanego systemu zarządzania
  • Prowadzenie i nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi, ocena stopnia ich realizacji oraz skuteczności
  • Kompleksowa realizacja i koordynacja projektów jakościowych
  • Współpraca i aktywny udział we wdrażaniu kultury organizacyjnej opartej na Lean management i ciągłym doskonaleniu

  • Znasz bardzo dobrze normy ISO 9001: 2015
  • Masz min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Znasz bardzo dobrze j. angielski w mowie i piśmie
  • Znasz metodykę rozwiązywania problemów
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w przeprowadzaniu audytów systemu i procesu
  • Masz biegłą znajomość pakietu MS Office

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie uprawnienia audytora ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych oraz w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie we wdrażaniu wymagań normy ISO 9001:2015
  • Znajomość norm spawalniczych

Czeka na Ciebie:

  • Pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji w obszarze automatyzacji oraz produkcji z udziałem robotyki, techniki kontroli procesów montażu i pomiarów
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Rozwój osobisty
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Imprezy integracyjne
  • A nad resztą benefitów pracujemy :)
Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną ofertą prześlij swoją aplikację zawierającą cv za pomocą przycisku:
Linde Material Handling Polska Sp. z o.o., zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Linde. Przejdź na naszą stronę!

www.linde-mh.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy