Inżynier ds. Zgodności Procesów i Kwalifikacji

LEK SA

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesem kwalifikacji (w szczególnych przypadkach rekwalifikacji) oraz prowadzenie kwalifikacji (rekwalifikacji) urządzeń produkcyjnych i infrastruktury GXP,

  • Zapewnienie spójności procesów Utrzymania Ruchu i Infrastruktury między wszystkimi zakładami (BULK, PCS, PCW) zgodnie z wymaganiami globalnymi (zawartych w dokumentach typu: GOP, QM-Quality Manual, MM- Manufacturing Manual, GL-Guideline TGD – Technical Guidance Document) oraz ujednolicanie i uwspólnianie procedur i instrukcji,

  • SME - procesów Utrzymania Ruchu i Infrastruktury (między innymi: Analiza Ryzyka, Dokumentacja Kwalifikacyjna, Aparatura Kontrolno-Pomiarowa, Analiza Krytyczności, Harmonogram Zabiegów Planowanych, administrowanie procesem uaktualniania MEI – Master Equipment Inventory, MII – Master Instrument Inventory, analiza ReCapex),

  • Przeprowadzanie analizy różnicy procesów, uaktualnianie procedur, wdrażanie nowych procedur, szkolenie ze zmian w procedurach/procesach,

  • Koordynacja i prowadzenie odchyleń w systemie Track Wise / 1QM oraz kontrola akcji w systemie Track Wise / 1QM / Agile dla całego Działu Technicznego,

  • Reprezentowanie Działu Technicznego na audytach w obszarze zarządzania procesami Utrzymania Ruchu i Infrastruktury,

  • Zakres obowiązków związanych z rolą Koordynatora Data Integrity: Udział w spotkaniach zespołu ds. Integralności danych, Czynny udział w ustalaniu strategii dotyczącej integralności danych, Udział w realizacji założeń planu integralności danych, Szerzenie świadomości i postaw dotyczących integralności danych.

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad GMP,

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie,

  • Angielski – zaawansowany w mowie i piśmie,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Umiejętności interpersonalne / reprezentowanie firmy podczas audytów / umiejętności negocjacji,

  • Umiejętności analityczne, nastawienie na realizację zadań, sumienność,

  • Prawo jazdy Kategoria B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • 200zł/msc na karcie żywieniowej VISA

LEK SA

Novartis Technical Operations jest produkcyjną dywizją Grupy Novartis, będącą światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia, której misją jest odkrywanie nowych sposobów polepszania i wydłużania życia pacjentów. To organizacja otwarta na generacyjną różnorodność, dająca możliwość zdobycia cennego doświadczenia niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Przewiń do profilu firmy