Oferta pracy

Inżynier Budowy Działu Jakości ds. Fit out

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac związanych z usuwaniem usterek na powierzchniach najmu

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Działu oraz Zespołem

  • kontrola jakości wykonywanych prac Fit out w oparciu o wytyczne oraz prawo budowlane

  • kontrola terminowości prac, przewidywanie zagrożeń

  • udział w procedurach odbiorowych wykonanych prac

  • zarządzanie obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz warunków technicznych

  • mile widziane doświadczenie w zakresie kontraktowania prac, likwidacji usterek

  • umiejętności negocjacyjne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • gotowość do krótkich wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • pakiet benefitów pracowniczych

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • paczki świąteczne

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • imprezy firmowe

  • wyjazdy integracyjne

  • pyszna kawa

  • atrakcyjne i komfortowe biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Cavatina GW Sp. z o.o.

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Nasze realizacje zlokalizowane są w sześciu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy ze sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy