Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Działu Ofertowania i Przetargów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. Stanowimy część Holdingu 1, w skład którego wchodzą spółki będące liderami w swoich branżach na terenie całej Polski.

    Obecnie w związku z realizacją kolejnej inwestycji poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie przedmiarów
    • Przygotowanie ofert przetargowych
    • Przeprowadzenie wstępnej kwalifikacji oferentów
    • Przygotowanie i rozesłanie zaproszenia do przetargów dla wybranych oferentów
    • Przygotowanie zapytań ofertowych w oparciu o zaprojektowane rozwiązania
    • Analiza materiałów przetargowych (sprawdzenie, analiza i zestawienie ofert wraz z przygotowaniem rekomendacji co do dalszych negocjacji z wybranym/i oferentem/ami
    • Przygotowanie zestawienia zebranych ofert, wskazanie ofert najkorzystniejszych w odniesieniu do kosztorysu Inwestorskiego
    • Koordynacja odpowiedzi  na pytania oferentów,  współpraca z biurem projektowym
    • Przygotowanie zestawienia negocjowanych ofert
    • Przygotowanie załączników do umów z wybranymi Oferentami
    • Zarządzanie procesem kompletowania dokumentacji przetargowej i po-przetargowej

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego (Budownictwo i pokrewne)
    • Doświadczenia w branży budowlanej, min. 1 rok na podobnym stanowisku
    • Umiejętności analizy dokumentacji projektowej
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Biegłej znajomości pakietu MS Office
    • Znajomości programu AutoCAD
    • Inicjatywy i samodzielności w działaniu

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w jednej z firm deweloperskich sektora budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego
    • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony Inwestora jak i pozostałych współpracowników
    • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

    Prosimy do dokumentów aplikacyjnych dołączyć klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."