Oferta pracy

Inżynier działu Ofertowania

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej

  • Wykonywanie przedmiarów, kalkulacji cenowych

  • Zbieranie i analizowanie ofert uzyskanych od podwykonawców oraz dostawców

  • Opracowanie kosztorysów robót budowlanych

  • Odpowiedzialność za archiwizowanie dokumentacji

  • Przygotowywanie raportów dotyczących składanych ofert

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność prowadzenia rozmów, spotkań i negocjacji oraz utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów MS Office, MS Project, Autocad

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość realizacji interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Kartę MultiSport

  • Pakiet medyczny

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie to firma, która stawia na rozwój i nowe wyzwania wyznaczają kierunek codziennej pracy. Dlatego to idealne miejsce dla osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności z pasją realizując prestiżowe projekty.

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. specjalizująca się generalnym wykonawstwem Inwestycji Budowlanych oraz modernizacją obiektów budowlanych poszukuje pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, kreatywnych samodzielnych, lubiących wyzwania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV używając przycisku poniżej.