Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Działu Realizacji - Asystent Kierownika Projektu

KPRM Infrastruktura Sp. z o.o.

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w przygotowywaniu opracowań technologicznych związanych z realizacją projektów,

  • koordynacja harmonogramów Projektów: dokumentacji technicznych Producenta, dostaw i montaży elementów wyposażenia mostów KPRM,

  • kontakt z kontrahentami - Generalnym Wykonawcą, prowadzenie bieżącej korespondencji kontraktowej,

  • opracowywanie comiesięcznych raportów zaawansowania robót w porozumieniu z Kierownikiem Projektu,

  • opracowywanie dokumentów rozliczeniowych z Generalnymi Wykonawcami oraz podwykonawcami KPRM,

  • kompletowanie dokumentacji jakościowych dla Projektu

  • wsparcie działu sprzedaży w zakresie weryfikacji dokumentacji ofertowej i przetargowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie – mile widziane budowlane (w specjalności mostowej/ drogowej, konstrukcyjnej),

  • swobodna praca w środowisku MS Office,

  • mile widziana znajomość programu AutoCAD,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (np. inżynier budowy/ asystent Projektanta budowlanego),

  • prawo jazdy kategorii B,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • mile widziana znajomość j. słowackiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym,

  • pewność siebie, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym, młodym zespole;

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia;

  • możliwość rozwoju, budowania doświadczenia zawodowego oraz własnej specjalizacji.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

KPRM Infrastruktura Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w produkcji łożysk mostowych, urządzeń dylatacyjnych i stalowych elementów wyposażenia mostów. W profilu działalności usługowej znajdują się montaże produktów własnych oraz specjalistyczne usługi związane z wymianą łożysk mostowych, wymianą dylatacji mostowych. KPRM wykonuje kompleksowe usługi w zakresie rektyfikacji obiektów mostowych i innych konstrukcji inżynierskich.

Przewiń do profilu firmy