Inżynier Działu Technicznego

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma OKSYDAN Sp. z o.o. będąc całkowicie polskim producentem, zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem oraz dostawą urządzeń związanych z ochroną środowiska naturalnego, gospodarką wodno-ściekową i podczyszczaniem ścieków.

    Naszą kadrę tworzy zespół Specjalistów i Inżynierów Środowiska o wieloletnim stażu pracy w branży. Służymy pomocą w doborze optymalnej technologii i urządzeń na potrzeby realizowanych zadań.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • obsługa techniczna zleceń,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznych urządzeń,
    • wsparcie i obsługa techniczna Klienta,
    • doradztwo produktowe i techniczne w zakresie produktów niestandardowych,
    • wsparcie w projektowaniu procesów i urządzeń, głównie z zakresu inżynierii i ochrony środowiska.

    Od Kandydatów oczekuje się:

    • wykształcenia wyższego,
    • dobrej znajomości programu AutoCAD,
    • dobrej znajomości pakietu MS Office,
    • staranności i sumienności przy wykonywanej pracy,
    • umiejętności planowania i organizacji pracy,
    • umiejętności pracy zespołowej,
    • posiadania prawa jazdy kategorii B.

    Mile widziane u Kandydata:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • znajomość zagadnień branżowych,
    • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki płynów.

    Oferujemy:

    • niezbędne narzędzia pracy,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • pracę w zgranym zespole,
    • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.