Oferta pracy

Inżynier Działu Technicznego

ARYZTA PolskaO firmie

  • Michałów-Reginów (pow. legionowski)

    Michałów-Reginów (pow. legionowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie systemu działań prewencyjnych i jego ciągłe doskonalenie,

  • Udział w standaryzacji procesów produkcyjnych i aktywności Działu Technicznego,

  • Udział w planowaniu przeglądów, konserwacji i remontów maszyn,

  • Wykonywanie analiz przyczyn awarii i koordynacja działań korygujących,

  • Wsparcie procesu produkcyjnego od strony analizy technicznej powtarzających się problemów,

  • Wsparcie działań technicznych podczas przerw remontowych,

  • Udział w usuwaniu skutków awarii maszyn i urządzeń,

  • Ciągła praca nad poprawą bezpieczeństwa w zakresie użytkowania i utrzymania maszyn i urządzeń w zakładzie,

  • Udział w programie 5S obszarów technicznych i produkcyjnych,

  • Udział w opracowywaniu i wykonywaniu modyfikacji maszyn i urządzeń,

  • Wsparcie w tworzeniu, zarządzaniu i aktualizacji dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

  • Wsparcie bądź prowadzenie niektórych projektów CAPEX’owych,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i koordynacja ich działań w zakładzie.

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki, automatyki,

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu analiz przyczyn problemów,

  • Doświadczenie z zakresu standaryzacji procesów produkcyjnych,

  • Umiejętność wyciągania wniosków,

  • Nastawienie na szukanie rozwiązań i ciągłe doskonalenie,

  • Postawa oparta na współpracy z zespołem,

  • Otwartość, szczerość, komunikatywność,

  • Konsekwencja w działaniu i wytrwałość w dążeniu do celu,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Znajomość zasad jakościowych w branży spożywczej,

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale technicznym,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Uprawnienia energetyczne G1 i G3 eksploatacja i dozór.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy