Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Działu Technicznego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KALTER Sp. z o.o.
    generalny wykonawca inwestycji budowlanych

    www.kalter.pl

    zatrudni na terenie Warszawy
    INŻYNIERA DZIAŁU TECHNICZNEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie harmonogramów rzeczowo-finansowych inwestycji na podstawie zawartych umów,
    • przygotowanie szczegółowych harmonogramów rzeczowych inwestycji,
    • opracowywanie harmonogramów wykorzystania i rotacji szalunków, analiza przyjętych potencjałów,
    • przygotowanie projektów zagospodarowania placów budów na podstawie przeprowadzonych wizji lokalnych,
    • udział w spotkaniach z Inwestorami mających na celu przekazanie placu budowy,
    • przygotowanie projektów technologii realizacji robót na potrzeby produkcji na budowach i na potrzeby Serwisu Gwarancyjnego,
    • analiza techniczna dokumentacji materiałów i urządzeń planowanych do zastosowania w produkcji na budowach i w Serwisie Gwarancyjnym,
    • uczestnictwo w przeglądach wewnętrznych i zewnętrznych realizowanych inwestycji,
    • raportowanie do Dyrekcji w zakresie jakości wykonania przyjętych rozwiązań technicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie: wyższe techniczne
    • doświadczenie: min. 3 lat na stanowisku Inżyniera Budowy w firmie budowlanej o charakterze generalnego wykonawcy inwestycji budowlanych
    • znajomość zagadnień technicznych z zakresu budownictwa mieszkaniowego
    • umiejętność sporządzania kompleksowych harmonogramów procesów budowlanych i szczegółowych projektów planistycznych budów
    • bardzo dobra umiejętność obsługi programów MS Project; Excel; MS Office.

    Oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • niezbędne narzędzia.

    Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji w biurze Firmy lub klikając przycisk Aplikuj.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883 z poźn. zm.).