Oferta pracy

Inżynier działu techniczno-handlowego

Keller Polska Sp. z o.o

  • Głazowa 45A, Wilda, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Głazowa 45A

Wilda

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie koncepcji projektowych, rysunków, obliczeń statycznych i ofert pod kierunkiem przełożonego

  • wykonywanie projektów lub praca w zespole projektowym przygotowującym projekty wykonawcze

  • współpraca z pionem produkcji w zakresie realizacji projektów na budowie

  • bieżące dokumentowanie prac ofertowych w używanym przez firmę systemie typu CRM

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo

  • znajomość programów wspomagających projektowanie i ofertowanie oraz MS Office

  • komunikatywny poziom języka angielskiego w mowie i piśmie (komunikacja, czytanie dokumentacji technicznej)

  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość GGU i Plaxis

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wraz z pakietem benefitów

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów w branży

  • bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach

Keller Polska należy do firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jesteśmy wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki.

Przewiń do profilu firmy