Oferta pracy

Inżynier Działu Utrzymania Ruchu

ADM CzerninO firmie

  • Czernin (pow. sztumski)

    Czernin (pow. sztumski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór oraz koordynacja nad planowanymi i nieplanowanymi pracami związanymi z maszynami i infrastrukturą w Zakładzie ADM Czernin S.A. (włącznie z utrzymaniem budynków i infrastruktury wspólnej).

  • Zamawianie części zamiennych, urządzeń i narzędzi na potrzeby działu Utrzymania Ruchu.

  • Współpraca i koordynacja działań firm zewnętrznych.

  • Administrowanie systemem wspomagających utrzymanie ruchu – Maximo.

  • Planowanie oraz harmonogramowanie prewencyjnych i predykcyjnych napraw, przeglądów i konserwacji urządzeń oraz infrastruktury zakładowej.

  • Udział w modernizacji maszyn i urządzeń, wprowadzanie usprawnień technicznych i optymalizacji procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanik, elektryk, automatyk, mechatronik)

  • Minimum roczne doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem oprogramowania klasy CMMS np. Maximo, SAP

  • Znajomość metod prewencji/ predykcji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Komunikatywność, dokładność, sumienność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy

  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, świadczenie świąteczne i wakacyjne)

  • Kariera w ramach międzynarodowego koncernu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

ADM Czernin

W obliczu rosnącej liczby ludności na świecie, rośnie także zapotrzebowanie na wysokogatunkową żywność, pasze dla zwierząt hodowlanych, produkty przemysłowe oraz paliwa alternatywne. Jako jedna z wiodących światowych firm w branży rolno-spożywczej, ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji tych potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze oraz komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy