Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Działu Wsparcia i Doradztwa Technicznego

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący na rynku producent pomp – firma o światowym zasięgu,
    dynamicznie rozwijająca się, z długoletnim doświadczeniem w branży
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    INŻYNIER DZIAŁU WSPARCIA
    I DORADZTWA TECHNICZNEGO

    MIEJSCE ZATRUDNIENIA: BARANOWO K/ POZNANIA
    Miejsce pracy: Poznań (okolice)

    ZADANIA

    • Telefoniczna obsługa klientów w zakresie doradztwa technicznego
    • Szybka i prawidłowa identyfikacja potrzeb klienta
    • Wprowadzanie pozyskanych informacji do systemu SAP CRM zgodnie ze standardami firmy GRUNDFOS
    • Sporządzanie ofert technicznych (w CRM)
    • Sprawne rozwiązywanie podstawowych zagadnień technicznych w zakresie aplikacji pompowych zgodnie z oczekiwaniami klienta
    • Monitorowanie przychodzących zapytań klientów
    • Współpraca z innymi inżynierami działu wsparcia technicznego oraz sprzedaży

    WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

    • Doświadczenie we współpracy z klientami
    • Ogólna znajomość branży pompowej
    • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy w firmie o profilu odpowiadającym zakresowi oferowanych przez firmę GRUNDFOS produktów i usług

    WYKSZTAŁCENIE

    • Minimum średnie techniczne
    • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska, mechaniki, elektryki lub automatyki

    WYMAGANIA/UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE

    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura obsługi klienta
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
    • Mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP
    • Znajomość programu AUTOCAD lub pokrewnego oraz programów branżowych będzie dodatkowym atutem
    • Obsługa MS OFFICE

    OFERUJEMY

    • Interesującą pracę oraz wszystkie niezbędne narzędzia do jej wykonywania
    • Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia w kraju i za granicą
    • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i na życie
    • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i zgranym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).