Oferta pracy

Inzynier Elektoromechanik (Dział Utrzymania Ruchu)

Michael PageO firmie

  • Warmińsko-Mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inzynier Elektoromechanik (dział Utrzymania Ruchu)Numer ref.: JN -072020-330172

W związku z rozwojem działu Technicznego poszukujemy Inżyniera Elektromechanika do działu Utrzymania Ruchu, którego zadaniem będzie wsparcie działu w codziennych zadaniach.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży opakowaniowej. Firma należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. warmińsko-mazurskim.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów elektrycznych, mechanicznych
  • Wdrażanie strategii utrzymania ruchu (prewencja, zarządzanie częściami zamiennymi, analiza przestojów)
  • Usuwanie awarii maszyn/ urządzeń
  • Dbanie o utrzymanie we właściwym stanie infrastruktury zakładu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu mechatroniki/ elektryki/ mechaniki/ pneumatyki
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Biegła obsługa komputera , pakiet MS Office,
  • Mile widziane uprawnienia SEP gr. E1 i E2,
  • Umiejętność posługiwania się programem Autocad,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • Mile widziana wiedza/ doświadczenie z odnawialnymi źródłami energii
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej, zaawansowanej technologicznie organizacji
  • Możliwość rozwoju w kierunku managerskim
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy