Oferta pracy

Inżynier Elektromonter Sieci Przesyłowej

PKP Energetyka S.A.

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac montażowych i utrzymaniowych urządzeń elektroenergetycznych NN i SN (linie napowietrzne kablowe, stacje transformatorowe rozdzielcze, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, instalacje, urządzenia grzewcze, sterowanie)

  • Budowa linii kablowych SN, NN

  • Budowa urządzeń energetyki nietrakcyjnej

  • Wykonywanie przeglądów, oględzin oraz operacji łączeniowych przy urządzeniach elektroenergetycznych

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnicznym, energetycznym lub pokrewnym

  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i energetyki

  • Znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych i mechanicznych

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości

  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi

  • Umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy, orientacja na cel oraz dbałość o bezpieczeństwo

  • Uprawnienia SEP E i D

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy urlop

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju.

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną.

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)