Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik - Automatyk

ROCK MASTERO firmie

  • Sportowa 20, Balice (pow. krakowski)
    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ROCK MASTER

Sportowa 20

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie układu do komunikacji bezprzewodowej pomiędzy urządzeniami

  • dobór elementów elektroniki i automatyki

  • programowanie i konfiguracja sterowników PLC

  • opracowanie dokumentacji technicznej

  • dobór, konfiguracja i montaż elementów elektronicznych i elektrycznych

  • opracowanie oprogramowania do przedstawiania danych i statusów urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • praktyczna znajomość protokołów komunikacyjnych i komunikacji M2M i IoT

  • umiejętność projektowania i konfiguracji systemów sterowania i komunikacji bezprzewodowej

  • doświadczenie w konfiguracji i programowaniu sterowników PLC

  • umiejętność projektowania i wykonywania układów elektronicznych

To oferujemy

  • decyzyjność w powierzonym obszarze,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń produktowych) w „branży wysokościowej”

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • niekorporacyjną atmosferę pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną, wygodną dla Ciebie formę

  • atrakcyjne warunki finansowe

ROCK MASTER

Rock Master sp. z o.o. jest profesjonalną firmą zajmującą się popularyzowaniem zasad bezpiecznej pracy na wysokości. Szkolimy osoby wykonujące prace na wysokości, a także zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem stałych zabezpieczeń chroniących przed upadkiem na obiektach wysokich i na dachach. Do naszych klientów należą duże przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, ale także mniejsze firmy z wielu branż prac na wysokości.

Przewiń do profilu firmy