Oferta pracy

Inżynier Elektronik

Universal Scientific Industrial Poland Sp. z o.o.

Innowacyjna 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie testów funkcjonalnych, utrzymanie ruchu testerów funkcjonalnych

  • Przygotowanie i wdrożenie testów funkcjonalnych

  • Przygotowanie i optymalizacja programów testowych

  • Analiza „fałszywych” defektów w procesie produkcji

  • Analiza pokrycia testowego

  • Udział we wdrożeniach nowych produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Ukończone technikum elektroniczne lub studia w tym kierunku

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu stanowisk produkcyjnych

  • Umiejętność obsługi mierników prądu, napięcia, oscyloskopów oraz analizatorów widma

  • Znajomość programu Labview

  • Umiejętność analizy specyfikacji testów oraz tworzenia instrukcji stanowiskowych i naprawczych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Udział we wdrażaniu nowych projektów

  • Wsparcie doświadczonych pracowników oraz przełożonego

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę

  • Bogaty pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, bonusy świąteczne, dofinansowanie na wakacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Swoją działalność w Polsce rozpoczęliśmy w lipcu 2007 roku na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podstrefa Wrocław - Kobierzyce. Dzięki tej lokalizacji znajdujemy się niemal w centrum Europy w odległości zaledwie 342 km od Warszawy, 354 km od Berlina, 275 od Pragi oraz 407 km od Bratysławy z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska We Wrocławiu.

Jesteśmy częścią firmy EMS - Universal Scientific Industrial (USI), która jest członkiem Taiwan's ASE group posiadającej fabryki w Chinach, na Tajwanie oraz w Meksyku.

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy składać w języku polskim

Zostań częścią naszego zespołu!