Oferta pracy

Inżynier Elektronik – branża kosmiczna

PIAP SPACE sp. z o.o.O firmie

7 500‐9 000 zł brutto / mies.

PIAP SPACE sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 202

Warszawa

Spółka PIAP Space jest częścią grupy PIAP. Spółka dostarcza technologie oraz produkty dla sektora kosmicznego. Przedmiotem działalności spółki jest świadczenie usług w zakresie projektowania i wytwarzania oprzyrządowania technologicznego do integracji i testów satelitów (MGSE) oraz rozwój technologii na potrzeby robotyki orbitalnej i planetarnej.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Projektowanie elementów i urządzeń elektronicznych do zastosowań w przemyśle kosmicznym,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (w tym dokumentacja płytek drukowanych, schematy, interfejsy komunikacyjne),
  • Udział w tworzeniu założeń koncepcyjnych dla nowych produktów,
  • Uruchamianie i testy prototypów, udział w integracji,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i wykonawczej.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera elektronika, najlepiej w firmie z branży aerospace,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika, mechatronika),
  • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,
  • Doświadczenie w  projektowaniu i testowaniu układów sterujących pracą silników oraz układów pomiarowych,
  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych,
  • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki pod kątem zgodności z EMI/EMC,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (przygotowywanie dokumentacji w języku angielskim),
  • Umiejętność lutowania,
  • Samodzielność, wysoka kultura pracy.

Mile widziane:

  • znajomość branżowych standardów ECSS,
  • znajomość standardów komunikacyjnych wykorzystywanych w branży, w szczególności SpaceWire,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów (znajomość języka C),
  • znajomość programów inżynierskich (Altium Designer, LTSpice),
  • znajomość metod analizy przyczyn, skutków i krytyczności wad (FMEA/FMECA),
  • znajomość systemu kontroli wersji git.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z sektora kosmicznego,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
  • możliwość udziału w projektach dla sektora kosmicznego realizowanych w międzynarodowych konsorcjach,
  • możliwość  udziału w programie indywidualnego rozwoju (m.in. szkolenia techniczne, udział w branżowych spotkaniach, konferencjach zagranicznych).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy