Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Elektronik

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów elektronicznych Automotive, w tym:

  • Tworzenie / modyfikację schematów, wykonywanie symulacji SPICE / analiz Worst Case

  • Współuczestnictwo w projektowaniu PCB

  • Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA / Functional Safety

  • Wykonywanie testów laboratoryjnych

  • Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne

  • Znajomość komponentów elektronicznych, układów elektronicznych analogowych/cyfrowych, aplikacji na mikrokontrolerach

  • Znajomość narzędzi E-CAD (edycja schematów, projektowanie PCB, symulacje el. SPICE)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość metodyk FMEA, Worst Case Analysis oraz zagadnień EMC/EMI

  • Podstawowa wiedza w zakresie projektowania PCB i procesu produkcyjnego urządzeń elektronicznych

  • Biegłość w obsłudze sprzętu laboratoryjnego, umiejętność lutowania TH/SMD

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)

To oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku, doskonałą atmosferę i środowisko pracy

  • Prywatną opiekę medyczną; kartę sportową MY BENEFIT, pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie)

  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny)

  • Umowę o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • system kafeteryjny

ZF Group

ZF jest globalnym koncernem technologicznym, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji. Technologia ZF umożliwia pojazdom widzenie, myślenie i działanie („see. think.act”). W czterech obszarach technologicznych, takich jak sterowanie ruchem pojazdów, zintegrowane bezpieczeństwo, zautomatyzowana jazda oraz elektromobilność, firma ZF oferuje kompleksowe rozwiązania dla producentów pojazdów oraz dostawców usług transportowych. Firma ZF oferuje technologię elektromobilności dla różnych rodzajów pojazdów. Dzięki swoim produktom, firma przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń i ochrony klimatu.

Przewiń do profilu firmy