Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier elektronik do działu R&D

Neuro Device Group S.A. O firmie

  • Płowiecka 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Neuro Device Group S.A.

Płowiecka 1

Warszawa

Neuro Device Group S.A. - firma technologiczna oferująca innowacyjne na skalę światową rozwiązania w obszarze neuronauki. Nasze urządzenia umożliwiają prowadzenie zaawansowanych badań i poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy doświadczonymi naukowcami, inżynierami i ludźmi biznesu – łączy nas pasja, zaangażowanie i chęć zmieniania rzeczywistości.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu zaaplikuj na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • prototypowanie i testowanie układów elektronicznych (cyfrowych i analogowych)
  • programowanie mikrokontrolerów (ARM)
  • przeprowadzenie całości procesu projektowego wraz z dokumentacją
  • projektowanie urządzeń w oparciu o najnowsze technologie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, radioelektronika i pokrewne)
  • minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji technicznej
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych (analogowych i cyfrowych)
  • umiejętność projektowania PCB
  • umiejętność tworzenia oprogramowania w językach C i C++
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów konstrukcyjnych
  • umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym (oscyloskop, lutownica)
  • umiejętność pracy w określonych ramach czasowych, zarówno samodzielnej jak i w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej i minimalizowania zakłóceń
  • znajomość najnowszych standardów Bluetooth
  • wiedza i umiejętności z zakresu akwizycji i przetwarzania sygnałów biomedycznych
  • znajomość tematyki projektowania urządzeń medycznych
  • znajomość normy medycznej PN-EN 60601-1 i PN-EN 60601-1-2
  • znajomość zagadnienia druków 3D
  • znajomość programu Altium Designer, SolidWorks
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość oprogramowania JIRA, Confluence

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia z zakresu innowacyjnych urządzeń i oprogramowania w branży Health Care
  • szkolenia, kursy i udział w konferencjach
  • dostęp do game room/chill room w godzinach pracy
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową

CV prosimy przesyłać na adres [email protected], z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Jeżeli życzy sobie Pani/Pan aby przesłane CV zostało w archiwum Neuro Device Group w celu aplikacji na podobne stanowisko w przyszłości prosimy o dodanie niniejszej formuły: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV, w celu aplikowania na inne stanowiska w przyszłości i co za tym idzie archiwizację mojego CV przez Neuro Device Group."

Neuro Device Group S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Płowiecka 1 jako administrator danych osobowych informuje, iż dane kandydata są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu Pracy, a także dobrowolnie wyrażonej zgody, jeżeli kandydat podaje szerszy zakres danych, niż wymagany w przepisach prawa. Każdemu kandydatowi aplikującemu o pracę przysługuje zarówno prawo dostępu do treści swoich danych, ich usuwania (chyba, że przepisy stanowią inaczej), poprawiania i przenoszenia jak i do wniesienia sprzeciwu na dalsze przetwarzanie danych. Dla danych wykraczających poza określone w Kodeksie Pracy, przetwarzanych na podstawie dobrowolnie wyrażonej zgody kandydata, przysługuje prawo do cofnięcia zgody, bez wpływu na przetwarzanie trwające do momentu wycofania zgody. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO w wypadku uchybienia ze strony administratora danych w zakresie realizacji wymagań określonych w przepisach o ochronie danych osobowych. Państwa dane są przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne