Oferta pracy

Inżynier elektronik (Dział R&D)

DGS DIAGNOSTICS SP. Z O.O.

  • Zeusa 2, Mierzyn (pow. policki)
    Mierzyn (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Zeusa 2

Mierzyn (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z działem R&D w Danii;

  • Tworzenie wymagań i specyfikacji dla naszych produktów – koncepcji elektronicznych np. projektowanie obwodów i ich funkcji;

  • Integracja produktu z oprogramowaniem wbudowanym i częściami mechanicznymi;

  • Wykonywanie testów i dokumentacji, dostarczanie wyników i raportów;

  • Udział przy budowie i testowaniu prototypów, opartych na wczesnym etapie cyklu życia produktów;

  • Przekazywanie gotowego produktu do produkcji masowej;

  • Współudział w rozwoju Działu R&D.

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Ukończyłeś studia wyższe o profilu technicznym związane z elektroniką;

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w tworzeniu rozwiązań elektronicznych;

  • Potrafisz tworzyć schematy za pomocą oprogramowania ECAD (Orcad, Altium lub inne);

  • Posiadasz doświadczenie w projektowaniu obwodów analogowych lub/i cyfrowych;

  • Jesteś osobą komunikatywną, dociekliwą, chętną do szukania rozwiązań i usprawnień.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy: zaczynasz między 7-9 a kończysz 15-17 oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym;

  • Szansę pracy z najnowszymi technologiami oraz udział w globalnych projektach;

  • Niezależne i odpowiedzialne stanowisko, które ma bezpośredni wpływ na produkt końcowy;

  • Pracę w środowisku z bardzo niskim poziomem rutynowości, za to z wysokim poziomem dynamiki i zmian;

  • Okazję do nieustannego rozwijania swoich kompetencji;

  • Możliwość pracy w nowoczesnej lokalizacji, wybudowanej na potrzeby biznesu DGS Diagnostics w Rosówku;

  • Szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; dofinansowania do nauki języków obcych; Darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami i wiele innych).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jesteśmy częścią globalnego zespołu badawczo-rozwojowego (R&D), a naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie oprzyrządowania audiologicznego wysokiej klasy. Twoja praca bezpośrednio wpływa na jakość i bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów, które są wykorzystywane przez ludzi na całym świecie.

Jesteśmy po to by zmieniać na lepsze życie ludzi na całym świecie! Jako globalny lider na rynku instrumentów do diagnostyki słuchu tworzymy produkt od początku do końca- od fazy koncepcyjnej, poprzez rozwój, produkcję, dystrybucję, serwis i obsługę klienta.

W naszej codziennej pracy promujemy podejście ekologiczne, bo wierzymy, że każdy z nas może mieć pozytywny wpływ na otaczające nas środowisko. Jednocześnie pasjonujemy się najnowszymi technologiami z dziedziny m.in. elektroniki, mechaniki, audiometrii.

Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam realizować z sukcesem cały proces, odpowiadając na potrzeby naszych klientów i spełniając wymogi zarówno branży medycznej oraz produkcji „high mix-low volume”.

Nasze plany zakładają też znaczący wzrost organizacyjny i budowę nowoczesnego kompleksu na miarę światowego lidera. Już w 2022 roku będziemy kontynuowali naszą działalność w Kołbaskowie.

Przewiń do profilu firmy