Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik - Electronics Engineer

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej i komputerowej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

    Jabil Poland Sp. z o.o. poszukuje do działu Inżynierii Testu
    kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kwidzyn

    Oferujemy:

    • Zapewniamy mieszkanie lub dodatek na dojazd na 12 miesięcy!!!
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
    • Pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)

    Zakres obowiązków:

    • Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
    • Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
    • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
    • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych
    • Współpraca z klientem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne - elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne
    • Wiedza z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
    • Umiejętność programowania w języku C lub C++
    • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube lub na Facebooku

    Przyjeżdżasz, zostajesz - ekstra bonus dostajesz
    minimum 2500 pln oraz zakwaterowanie do 12 miesięcy

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ
    wpisując w tytule maila: „Inżynier Elektronik”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:

    (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

    (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

    Obowiązek informacyjny – kliknij tutaj.