Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

Cezos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Olgierda 88B, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cezos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Olgierda 88B

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • Projektowanie PCB

System operacyjny

O projekcie

W ramach swojej pracy będziesz częścią zespołu inżynierów. Będziesz rozwijał obecne produkty oraz tworzył nowe od podstaw, w ramach grup jedno oraz wielo-osobowych, głównie w tematyce oświetleniowej.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania na mikrokontrolery

  • Tworzenie oprogramowania na komputery klasy PC oraz SBC

  • Projektowanie oraz tworzenie schematów wraz z PCB w Altium designer

  • Uruchomienie, przetestowanie oraz wdrożenie do produkcji nowych produktów.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz pomoc współpracownikom.

  • Stałe wsparcie produkcji

Nasze wymagania

  • Otwartość na nowe technologie

  • Praktyczne doświadczenie z projektowaniem elektroniki, programowaniem oraz systemem Linux

  • Pasja do programowania i elektroniki

  • Osoba która z chęcią proponuje, tworzy i wdraża nowe rozwiązania, ulepszając obecne jak i nowe produkty oraz cały proces.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie