Logo Pracuj.pl

Inżynier elektronik

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Gromadka (pow. bolesławiecki)
    Gromadka (pow. bolesławiecki), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększenie możliwości naprawy elementów mechanicznych w narzędziach
  • Zwiększenie możliwości naprawy elementów elektronicznych (np. płyt)
  • Poszukiwanie rozwiązań zwiększających wykorzystanie komponentów (baterie, silniki, elektronika)
  • Wspieranie działań marketingowych opartych na zrównoważonym rozwoju
  • Silna współpraca z działami R&D, Marketingu a także Customer Center na całym świecie

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomośc języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie techniczne – najlepiej z zakresu elektroniki
  • Szeroka wiedza techniczna z zakresu budowy, działania oraz naprawy podzespołów elektronicznych oraz mechanicznych
  • Znajomość procesów logistycznych
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • Znajomość technicznych czynników wpływających na środowisko
  • Nastawienie na współpracę oraz umiejętność przekazywania wiedzy

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogatą ofertę benefitów i świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, dofinansowanie do posiłków)
  • Możliwość rozwoju (szkolenia w kraju i zagranicą)
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne

Atlas Copco ponosi silną odpowiedzialność zarówno za nasze społeczeństwo, jak i za planetę. Jesteśmy mocno zaangażowani w realizację naszych celów opartych na nauce.

Aby jeszcze bardziej efektywnie prowadzić te działania, tworzymy stanowisko: Inżynier elektronik

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana poszukiwaniem nowych możliwości, rozwiązań opartych o wiedzę i technologię oraz dbałość o środowisko jest Tobie bliska to jest to dla Ciebie świetna okazja.

Miejsce pracy to Central Service Workshop Gromadka, okolice Bolesławca.

Misja tego stanowiska nie dotyczy jednak tylko warsztatu w Gromadce, ale w dłuższej perspektywie we wszystkich obiektach serwisu lotnego oraz warsztatów lokalnych Atlas Copco na całym świecie.

Inżynier elektronik, Gromadka (pow. bolesławiecki)