Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Elektronik

GLAZE PROSTHETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jako Electronics Hardware Engineer R&D będziesz miał okazję pracować zarówno nad ulepszaniem istniejących projektów, jak również nad powstającymi od podstaw, zupełnie nowymi rozwiązaniami.

  • Projektowanie systemów elektromechanicznych.

  • Projektowanie i ograniczanie EMI / EMC.

  • Dobór komponentów elektronicznych wykorzystywanych w naszych produktach.

  • Zaangażowanie we wszystkie fazy rozwoju nowego produktu, w tym koncepcję, architekturę, dokumentację, projekt, prototyp, testy, interfejsy dostawcy, wprowadzenie do produkcji i wsparcie serwisowe.

  • Kierowanie projektowaniem, testowaniem i wydawaniem produktów elektronicznych oraz ich komponentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane: elektronika, automatyka i kierunki pokrewne).

  • Minimum trzech lat doświadczenia w projektowaniu elektroniki w firmie produkcyjnej / centrum R&D.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Samodzielności.

  • Dbałości o szczegóły .

  • Wielozadaniowości.

  • Umiejętności przedstawienia koncepcji projektów.

Mile widziane

  • Znajomości technologii druku 3D (FDM, MJF, SLS).

  • Doświadczenie w branży automotive.

  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych.

  • Doświadczenie w korzystaniu z embedded software.

To oferujemy

  • Pracę w interesującej i dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Możliwość dalszego rozwoju.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Wdrożenie w branżę medyczno – protetyczną.

  • Możliwość szkoleń.

GLAZE PROSTHETICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Glaze Prosthetics to pochodząca z Polski globalna marka zajmująca się produkcją nowoczesnych, w pełni personalizowalnych protez kończyn górnych w technologii druku 3D. Od 2017 roku zmieniamy świat protetyki, łącząc odważny design i nowoczesne rozwiązania technologiczne z wysoką funkcjonalnością. Jesteśmy globalną marką, współpracującą z wieloma zakładami na całym świecie. O naszych projektach i rozwiązaniach pisały polskie i światowe media (w tym m.in. Business Insider, Gazeta.pl, Noizz, BBC oraz wiele tytułów branżowych).

Dołącz do nas i wraz z nami zmieniaj branżę protetyczną na lepsze.

Przewiń do profilu firmy