Logo Pracuj.pl

Inżynier Elektronik

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Cystersów 19

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektujesz i wdrażasz nowe urządzenia elektroniczne
  • tworzysz koncepcję nowych urządzeń według wymagań klienta
  • obliczasz, symulujesz i weryfikujesz wybrane rozwiązania
  • dobierasz elementy i tworzysz schemat elektryczny
  • współpracujesz z inżynierami oprogramowania, jakości i projektantami PCB
  • uruchamiasz i testujesz prototypy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pomiarowego
  • tworzysz raporty, dokumentację projektową i techniczną
  • kontaktujesz się z klientami i dostawcami na poziomie technicznym (również w języku angielskim)
  • bierzesz udział w procesie wdrożenia produktu do masowej produkcji
  • okazjonalnie masz możliwość krótkich wyjazdów do klientów – wiodące firmy działające w branży nowych technologii

Nasze wymagania

  • pasjonujesz się elektronika
  • posiadasz wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne (np. telekomunikacja, elektrotechnika, mechatronika, automatyka, robotyka)
  • posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie powyżej 5 lat potraktujemy jako dodatkowy atut na stanowisko seniorskie)
  • umiesz wykorzystywać narzędzia symulacyjne w procesie projektowania
  • posiadasz doświadczenie w konstruowaniu urządzeń analogowych i cyfrowych
  • minimum komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
  • cechujesz się umiejętnością kreatywnego myślenia, samodzielnością w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole, jesteś osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do otoczenia

To oferujemy

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia
  • elastyczne godziny pracy
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu (m. in. Konstruktor Junior -> Konstruktor -> Konstruktor Senior -> Team Leader)
  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego
  • pracę w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole w Krakowie (kilkadziesiąt osób w obszarze Research&Development)
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Inżynier Elektronik, Cystersów 19, Kraków