Oferta pracy

Inżynier Elektronik

TM Technologie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, rozwój, symulacja i testowanie układów elektronicznych,

  • projektowanie obwodów PCB,

  • tworzenie oprogramowania w C na mikrokontrolery,

  • opracowywanie plików i dokumentacji na potrzeby produkcji,

  • współpraca z inżynierami oprogramowania i inżynierami elektronikami,

  • testy prototypów, tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, automatyka, mechatronika lub kierunki pokrewne),

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność projektowania układów elektronicznych oraz obwodów drukowanych,

  • dobra znajomość programów z pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),

  • znajomość programów CAD/CAM pod kątem PCB,

  • praktyczna umiejętność programowania w C/ C++,

  • dobra praktyczna znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,

  • zdolności manualne i umiejętność lutowania elementów SMD,

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej,

  • zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność i rzetelność.

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu zasilaczy impulsowych oraz przetwornic DC/DC,

  • znajomość programów Altium Designer, Eagle

  • umiejętność projektowania obwodów PCB z uwzględnieniem zasad EMC,

  • zamiłowanie do elektroniki (własne projekty),

  • znajomość zagadnień z branży oświetleniowej.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • przyjazną atmosferę pracy.

TM TECHNOLOGIE to polski producent oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w branży produkcji urządzeń elektycznych staliśmy się liderem wśród producentów oświetlenia awaryjnego na skalę globalną.

Poznaj nas bliżej: https://www.youtube.com/watch?v=c6hVtwPsK9o 🎬

Przewiń do profilu firmy