Ta oferta pracy jest nieaktualna od 463 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Elektronik

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Delphi jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora motoryzacyjnego. W Centrum Technicznym w Krakowie Delphi od ponad 15 lat zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem oprogramowania i testowaniem zaawansowanych systemów mikroprocesorowych.

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i weryfikację układów elektronicznych dla systemów samochodowych (sterowniki pokładowe, komponenty systemów alarmowych, elementy interfejsu kierowcy, układy aktywnego bezpieczeństwa, itp.)
    • Prowadzenie zespołów projektowych (dla samodzielnego stanowiska)
    • Bieżące utrzymanie produkowanych modułów elektronicznych (analiza zmian, dobór komponentów, uaktualnienie dokumentacji)

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (elektronika lub pokrewne)
    • Praktyczna znajomość projektowania układów cyfrowych i analogowych
    • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Dodatkowo możesz pochwalić się:

    • Doświadczeniem w symulacji obwodów elektronicznych
    • Znajomością problematyki kompatybilności EMC/EMI
    • Znajomością zagadnień projektowania PCB.
    • Hobby związane z elektroniką, modelarstwem lub majsterkowaniem

    Co zaoferujemy Ci w zamian:

    • Codzienny kontakt z nowinkami w motoryzacji
    • Ciągły kontakt z najnowszymi technologiami z dziedziny samochodowych systemów wbudowanych
    • Udział w długoterminowych i interesujących projektach realizowanych dla światowych marek samochodów
    • Satysfakcję z tworzenia nowoczesnych produktów elektroniki samochodowej bezpośrednio stosowanych w nowych modelach wiodących producentów samochodów.

    Aplikuj do nas już dziś i poznaj świat motoryzacji z bliska.

    Więcej na stronie delphikrakow.pl